Deadmau5 zamiast The Prodigy, czyli wielkie zastępstwo na UMF 2016!

deadmau5

Trwa Ultra Music Festival 2016. Na naszej stronie znajdziecie już linki do setów z dnia pierwszego z komentarzem Tomka. Nadal trwa dzień drugi (tutaj znajdziecie timetable), który przyniósł nam naprawdę wielką niespodziankę.

Otóż dzisiejsi headlinerzy Live Stage, czyli The Prodigy, nie pojawią się na scenie z powodu problemów zdrowotnych jednego z członków duetu.

The Prodigy are very disappointed to announce that they will not be performing at Ultra Music festival on Saturday…

Posted by The Prodigy on Freitag, 18. März 2016

Dowiedzieliśmy się o tym rano, jednak przez cały dzień nie było wiadomo kto zagra w ramach zastępstwa. Odpowiedź dostaliśmy wieczorem – Live Stage w dniu drugim zamknie sam Deadmau5!

“Więc, wychodzi na to, że zamknę dzisiaj scenę Live Stage na Ultra od 11-12 i jutro.” – Deadmau5

Występ rozpocznie się o godzinie 4:00 czasu polskiego. W tym czasie na Twitch’u będzie można obejrzeć (i, co najważniejsze, posłuchać) na żywo Hardwella, prosto z głównej sceny. Nie znaczy to jednak, że możliwość obejrzenia ewentualnego trollingu ze strony Joela zostanie nam odebrana. Set bowiem zostanie wyemitowany tuż po zakończeniu imprezy, czyli o godzinie 5:00 naszego czasu.

**BREAKING** deadmau5 just got added tot the #ULTRALIVE broadcast schedule. 12:00 am – 1:00 am ultramusicfestival.com

Posted by UMF TV on Samstag, 19. März 2016

Oznacza to jeszcze dłuższą noc dla wielbicieli dobrej muzyki, którzy zebrali się tej nocy przed transmisją wideo z Ultra. Swoją drogą, zapraszamy na stronę główną naszego portalu, gdzie na Was czeka okno ze streamem, wraz z czatem.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor