Deadmau5 – Zapowiedzi kolejnych utworów z “Project Entropy”

21 Sty 2016

deadmau5-project-entropy-news

Dwa dni temu informowałem Was o postępie prac związanych z budową nowego studia Deadmau5-a. Okazało się, że projekt jest na finiszu, a co za tym idzie, już niedługo Joel zaszyje się w swojej twierdzy i zajmie się produkcją muzyki. Zdecydowanie jest na co czekać, bo oprócz ewentualnych collabów i zupełnie nowych produkcji, Mysza ma do dokończenia kilka utworów.

Pod koniec 2014 roku, Deadmau5 zapowiedział swoją nową trasę koncertową o nazwie “Entropy”. Później okazało się, że nazwa ta jest zastrzeżona więc Joel musiał wymyślić inny tytuł. Okazuje się, że jednak “Project Entropy” ożył, ale w innej formie. Na Instagramie Deadmau5-a pojawiły się dwa filmiki, które są jednocześnie zapowiedziami nowych produkcji.

Pierwsza z nich to “Alice Awakens”, w której prawdopodobnie wykorzystał zsamplowane dźwięki z utworu “Mos Eisley Cantina” znanego z filmów “Star Wars”.

Project Entropy – "Alice awakens"

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

Drugi utwór o nazwie “Hopes Theme” jest zdecydowanie lżejszy. Krótki fragment zawiera delikatne dźwięki, które już teraz tworzą fantastyczny klimat.

Project Entropy – "Hopes Theme"

Film zamieszczony przez użytkownika deadmau5 (@deadmau5)

Jeśli ciekawi Was w jaki sposób Joel nagrał te filmiki, to śpieszę z odpowiedzią, ze użył aplikacji “Hyperspektiv”. Póki co, jest dostępna na iOS, dla urządzeń iPhone 5s, 6, 6 Plus, 6s i 6s Plus.

Zdjęcie: dmahoneyphoto.tumblr.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.