Deadmau5 zaprezentował zupełnie nowa scenę

8 Cze 2015

deadmau5-scena-news

Podczas swoich koncertów Deadmau5 występował w towarzystwie animacji “Cube”, lecz tym razem przyszedł czas na zmiany. Mysza po raz pierwszy zaprezentował swoją nową scenę na Governors Ball w Nowym Jorku. Nowa scenografia składa się z kul podzielonych na pół przez domek w którym umieszczona jest konsola. Na tyle znajduje się wielki ekran, który wyświetla wizualizacje. Nad sceną pracował jeden z największych inżynierów w branży, Leroy Bennett. Człowiek ten współpracował m.in z Katy Perry i Nine Inch Nails.

Bennett skomentował nową konfiguracji:

“Z wielu rzeczy w EDM, to naprawdę daje radę. Bardzo trudno jest zrobić coś, co nie powiela schematu, a jednak nadal wygląda świetnie . Obraz jest ważnym elementem w świecie EDM, ale staje się nieco monotonny. Wprowadzamy interakcję światła aby przełamać tę monotonię. – Leroy Bennett

Deadmau5 nie wspomina o tym, że miał krótkotrwałe problemy techniczne,  ale mimo wszystko show połączone z prezentacja nowej sceny zrobiły wrażenie na wszystkich fanach Myszy. Wiele osób będących na koncercie, zamieściło filmiki i zdjęcia na portalach takich jak Instagrami i Twitter. Zobaczcie jak się prezentuje nowa scena w akcji.

https://twitter.com/didibby12/status/607429446551904256

https://twitter.com/SaavedraCarole/status/607368651193380864

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.