Deadmau5 zrobił remix “Where Are U Now” od Jack U!

3 Lip 2015

deadmau5-jack-u-remix-news

Coś czuję, że jak Deadmau5 dalej będzie taki aktywny, to założę mu specjalny dział na stronie. Tym razem postanowił wykonać remix hitu od Jack U i Justina Biebera “Where Are U Now”. Warto jednak opisać całą sytuację od początku, czyli skąd w ogóle wpadł na taki pomysł? Jak to zwykle bywa u Myszy – wszystko zaczęło się od Twittera. Podzielił się tam swoją opinią na temat w/w utworu. Jeśli chcecie tylko przesłuchać wypociny Joela, to na samym dole znajdziecie link z SoundCloud.

“Popełniłem błąd słuchając tego gówna od jack u i biebera mając nadzieję, że przynajmniej jest to coś dobrego… niestety nie. Co to kurwa w ogóle jest?” – Deadmau5

Jak łatwo można się domyśleć, na Twitterze zawrzało i rozpętała się zagorzała dyskusja. Może nie byłoby w niej nic specjalnego gdyby nie fakt, że w pewnym momencie okazało się, że Joel słuchał oryginału tylko remixu na hypem.com.

“HAHAHAHAH właśnie zdałem sobie sprawę z najbardziej pojebanej rzeczy…” – Deadmau5

“Myślałem, że chodzi o ten utwór (link)” – Deadmau5

“Ok więc… teraz nastąpi rzadki moment na który wszyscy czekaliście… myliłem się.” – Deadmau5

W momencie kiedy mogłoby się uważać sprawę za załatwioną Joel zobaczył oficjalny teledysk do “Where Are U Now”.

“@diplo dodał właśnie teledysk do tego… musiałem w to kliknąć, jak oni mogli zrobić teledysk do tego gówna” – Deadmau5

“To było na 19-stym miejscu na Hypemachine do kurwy nędzy. Oryginał też jest do niczego. Po prostu nie aż tak bardzo.” – Deadmau5

Mogłoby się wydawać, że na tym skończy się cała “drama”, ale Deadmau5 postanowił zrobić swój własny remix hitu od Jack U. Zamieścił go na swoim profilu SoundCloud oraz dodał stosowny wpis na Twitterze. Efekt ciężkiej pracy możecie przesłuchać poniżej.

“Nadal potrzebuje masteringu… ale myślę, że jest całkiem niezłe (link)” – Deadmau5

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.