Deborah De Luca wystąpi w Warszawie! Techno uczta

7 Paź 2019

Włoska DJ-ka i producentka techno, czyli Deborah De Luca powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

Deborah De Luca w Warszawie

9 listopada w Warszawie, historia zostanie napisana na nowo. Współczesna elektronika ponownie połączy się z zabytkową i nieszablonową lokalizacją. Mowa o Torze Służewiec i Hali T2, których historia sięga 1926 roku i gdzie prawie 20 lat temu swojego seta zagrał legendarny Carl Cox. Wyłączona z użytku w 2007 roku industrialna Hala T2, przed laty gromadziła tłumy fanów jeździectwa, służąc mieszkańcom Warszawy jako obiekt zarówno sportowy, jak i towarzyski. Teraz, okazyjnie stawać się będzie elektronicznym sercem Warszawy, gdzie cyklicznie grywać będą giganci sceny techno.

Deborah de Luca @ Château de Chambord for Cercle

Techno uczta w stolicy

Deborah De Luca, to włoska producentka muzyki techno. Gdy poznała Giuseppe Cennamo – również włoskiego DJ-a – zaczęła tworzyć pod jego okiem swoje pierwsze utwory, a także dojrzewać muzycznie. W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki jak “Guitar” czy “Sleeping With You”. Kilka lat później wydała uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Charyzmatyczna i pracowita Deborah podróżuje każdego tygodnia z kontynent na kontynent, grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

Niezbędne informacje

Data: 9.11.2019
Start: 18:00
Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Bilety: http://bit.ly/DeborahDeLucaT2
Wydarzenie: facebook.com/events/1140106339712363

Line-up:
Deborah De Luca
Angelo Mike
Diana d’Rouze
LuLu Malina
Seb Skalski

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: followthestep.com/regulamin

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.