Defqon.1 2020 – Hymn, line-up i polska reprezentacja!

21 Lut 2020

Defqon.1 jest jednym z największych festiwali w świecie muzyki Hard. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 26, 27 i 28 czerwca w Biddinghuizen, a jej hasłem przewodnim jest „Primal Energy”. Dzięki wczorajszej transmisji na oficjalnym kanale Q-Dance na YouTube, poznaliśmy cały line-up oraz usłyszeliśmy oficjalny hymn wydarzenia. Tegoroczna edycja festiwalu będzie gościła kilku polskich producentów!

Witajcie w domu

“Red skin, Black eyes, Blue blood, Silver teeth, Green wings, Brown claws, Purple tail, Grey hair, Orange heart”

Defqon.1 jest wyjątkowym wydarzeniem, które co roku przyciąga coraz to większą grupę wiernych fanów cięższych brzmień i to z całego świata. Jak co roku, każda ze scen będzie obfitowała w niezapomniane chwile, a podczas występów artystów, z pewnością nie zabraknie miejsca na przedstawienie nowych produkcji. Festiwal jest magicznym miejscem dla świata Hard. Bardzo często nazywany jest „Mecca of the Harder Styles”, „The Motherland”, bądź po prostu – domem.

ZOBACZ WIĘCEJ

Audiotricz wydali debiutancki album "A New Dawn". Hardstyle z gitarą!

“Primal Energy” oficjalnym hymnem Defqon.1 2020

W tym roku twórcami hymnu jest duet D-Block & S-Te-fan, którzy dzięki „Primal Energy” powiększyli swoją kolekcję wyjątkowych utworów. W 2009 roku stworzyli hymn Qlimax „The Nature Of Our Mind”, w 2019 roku hymn IMPAQT „Brace Yourself”, a także w 2017 roku hymn australijskiej edycji Defqon.1 „The Eye Of The Storm”. Producenci ponownie idealnie wkomponowali się w trend imprezy, podkreślając w swoim utworze energię oraz klimat panujący podczas trzech, niezwykłych dni. Produkcja zostanie oficjalnie zaprezentowana 28 lutego.

D-Block & S-Te-Fan Primal Energy| Defqon.1 Anthem 2020 (RIP)

Niesamowity weekend z muzyką Hard

Piątek, sobota, niedziela. Trzy, wydawać by się mogło, zwyczajne dni, lecz z pewnością nie podczas Defqon.1 2020. Każda doba będzie obfitowała w specjalne sety oraz w niezwykły zestaw artystów.

  • Piątek

Piątkowe otwarcie festiwalu poprowadzą Sub Zero Project (scena Blue) oraz N-Vitral (scena Black). Pierwszą ceremonię na pierwszej scenie poprowadzi Villain, a dodatkowo wystąpią D-Block & S-Te-Fan, Frequencerz oraz Wildstylez. W przypadku sceny Hardcore, całość poprowadzi Da Mouth of Madness. Ponadto, w piątek odbędzie się akt „Peacock in Concert”, a całość uzupełni Partyraiser oraz Noize Supressor.

  • Sobota

W sobotę doświadczymy między innymi występu Atmozfears pt. „This is My Story”, Sound Rush z aktem „Brothers” oraz nowy live-act Devina Wild pt. “the_Innergame”. Nie zabraknie również miejsca na kolejną edycję POWER HOUR. Ciekawostką jest znalezienie się na głównej scenie projektu „The Creator”, który po raz pierwszy wystąpił na ostatniej edycji Qlimax.

  • Niedziela

W niedzielny poranek Sefa zaprezentuje swoje umiejętności gry na pianinie, dając koncert z publicznością leżącą na materacach. Jest to kontynuacja zeszłorocznego pomysłu, kiedy to gościem był Hardstyle Pianist. Powróci również motyw Defqon.1 Legends, a twórcy hymnu będą zamykali tegoroczną edycję festiwalu.

Pełen line-up Defqon.1 2020: https://www.q-dance.com

Jeśli chcecie wybrać się na wydarzenia z muzyką Hard wraz z innymi miłośnikami tych brzmień, to mam dobrą wiadomość! Polska firma HardTripy organizuje wyjazd m.in. na omawiany Defqon.1. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bit.ly/HardTripy

Defqon.1 2020 z polską reprezentacją

Podczas tegorocznej edycji znalazło się miejsce dla kilku polskich producentów ze sceny Hard. W sobotę na scenie Black za konsolą stanie I:gor, a na scenie Indigo – Genox. Pierwszy z nich zaprezentuje utwory z gatunku Hardcore, a także te z mocniejszych i szybszych podgatunków. Natomiast drugi z naszych reprezentantów wystąpi, jako producent ze sceny RAW Hardstyle.

W niedzielę dla fanów Pawła Gossa aka Regain, czeka nie lada gratka. W niedzielę wystąpi on na scenie Blue w specjalnym secie b2b z holenderskim producentem polskiego pochodzenia – Crypsisem. To będzie z pewnością coś niesamowitego!

Defqon.1 Weekend Festival 2020 | The Release

O autorze

Avatar autora
Adrian Cichy editor

Hardstyle - to moje życie. Od ponad 12 lat jestem miłośnikiem, fanatykiem cięższych brzmień. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez tej muzyki.