Deniz Koyu postanowił zmienić swój alias i styl muzyczny!

5 Gru 2016

Deniz Koyu
Gwiazdy muzyki elektronicznej często decydują się na nowe, poboczne aliasy. Dzięki nim mogą swobodnie produkować muzykę utrzymaną w zupełnie innych brzmieniach niż te z których są kojarzeni. Postąpił tak, m.in. Martin Garrix, który tworząc projekt AREA21 spróbował swoich sił w future bassowych i trapowych brzmienia. Jako przykład można również podać Olivera Heldensa i jego pseudonim HI-LO, gdzie stara się odchodzić od Future House’u i skupia się głównie na muzyce z gatunku Bass. Na nieco bardziej drastyczną zmianę, zdecydował się jeden z popularnych producentów Progressive Bigroom oraz Groove House – Deniz Koyu, również postanowił zmienić swój alias.

W przypadku Niemca nie chodzi o otworzenie pobocznego projektu, a o całkowitą zmianę swojego aliasu i rebranding. Jest to bardzo odważny krok, ponieważ pod nową nazwą – KO:YU, Deniz będzie skupi się na całkowicie innych brzmieniach niż te, z których był znany dotychczas. Takie wniosek nasuwa się po obejrzeniu i przesłuchaniu jego nowej zapowiedzi. Premiera pierwszego singla “Don’t Wait” nagranego wspólnie z Example miała miejsce dzisiaj w Spinnin’ – SPRS.

Osobiście muszę przyznać, że jest to dla mnie spore zaskoczenie, jednak bardzo ciekawi mnie to, jak Deniz Koyu poradzi sobie w nowych brzmieniach.

KO:YU | Facebook

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor