Dillon Francis odwołał trasę koncertową po Azji

4 Gru 2015

dildonfrancis

Życie światowej sławy DJ-a to pasmo nieustający podróży i koncertów. Muzyka elektroniczna dociera nawet do najbardziej oddalonych zakątków naszego globu, więc wszędzie warto się pokazać i zagrać dla swoich fanów. Doskonale to widać, gdy prześledzimy kolejne edycje największych festiwali. Co roku pojawiają się nowe odsłony, w coraz to bardziej egzotycznych krajach.

Czasem jednak, mimo dołożenia wszelkich starań, artysta nie może stawić się na zaplanowanym koncercie. Z reguły unika się tego typu sytuacji, bo fani skrajnie emocjonalnie reagują na tego typu informacje, ale czasem nie ma wyjścia.

Dwa dni temu, Dillon Francis ogłosił za pośrednictwem Twittera, że odwołuje swoją trasę koncertową po Azji. Nie podał konkretnej przyczyny, jednak przeprosił wszystkich, którzy na niego czekali i obiecał, że postara się zrealizować te koncerty jak tylko to będzie możliwe.

https://twitter.com/DILLONFRANCIS/status/671876204245311489?ref_src=twsrc^tfw

“Ze względu na nieprzewidziane okoliczności, muszę odwołać moją trasę koncertową po Azji. Przepraszam wszystkich tych, którzy ciężko pracowali, aby zorganizować te występy.” – Dillon Francis

https://twitter.com/DILLONFRANCIS/status/671876254568595456?ref_src=twsrc^tfw

“Oraz tych, którzy chcieli mnie zobaczyć na żywo. Mam nadzieję, że niedługo będę miał okazję dla Was zagrać.” – Dillon Francis

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor