Dillon Francis pod wpływem ostrych sosów. Nietypowy wywiad z producentem!

16 Wrz 2017

dillon-francis-bachelor-news

W sieci jest wiele serii filmów, które próbują w kreatywny sposób podejść do czegoś tak pospolitego jak wywiad. Jedną z takich prób i to wyjątkowo udaną, jest ta z kanału First We Feast, gdzie zaproszeni goście odpowiadają na pytania, w trakcie jedzenia skrzydełek kurczaka polanych to coraz ostrzejszymi sosami. Wraz z upływem czasu, bohaterzy stają się coraz bardziej zgrzani, a część z nich roni łzy.

Gwiazdą najnowszego odcinka jest nie kto inny, jak Dillon Francis. Amerykański producent, obdarzony wyjątkowym poczuciem humoru, idealnie sprawdził się jako rozmówca. W trakcie wywiadu opowiedział o różnego rodzaju żartach, które spłatał kolegom z branży, swoim sklepie z niecodziennymi produktami i usługami oraz wszelkiego rodzaju innych przygodach.

Jedną z ciekawszych opowieści jest ta o żarcie, którego ofiarami byli DJ Snake i Martin Garrix. Podczas jednego ze swoich występów, Dillon wyświetlił przerobiony obrazek Snake’a, którego głowa była dołączona do ciała aktora porno. Ten sam psikus wykonał Garrixowi, jednak problem polegał na tym, że festiwal odbywał się w Amsterdamie. Martin zadzwonił do Dillona i – delikatnie mówiąc – był zdenerwowany, ponieważ w imprezie uczestniczyli jego rodzice i widzieli ten jakże ciekawy popis kreatywności.

Warto poświęcić te przeszło 20 minut, bo historie zawarte w tym odcinku brzmią wręcz nierealnie, ale później przychodzi do głowy myśl… “Hej! Przecież to Dillon Francis! Wszystko jest możliwe!”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.