Dillon Francis potwierdził, że pracuje nad nowym albumem!

10 Lis 2016

Dillon Francis potwierdził
Dillona Francisa nie trzeba przedstawiać. To niesamowicie pozytywny gość z oryginalnym poczuciem humoru. Ostatnio przypomniał o sobie wyrażając opinię na temat plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs, gdzie – w swoim stylu – wyśmiał cały ranking. Przy okazji obnażył nieścisłości związane z zasadami wyboru. Jednak co jeszcze słychać u Amerykanina? Okazuje się, że Dillon Francis potwierdził, że pracuje nad nowym albumem!

Po udostępnieniu nowej piosenki we współpracy z Will Heard zatytułowanej „Anywhere”. Dillon Francis ujawnił w audycji Triple J, że jego nowy album jest w przygotowaniu.

„Właśnie tak, pracuję nad nowym albumem. Przypuszczam, że to będzie pełny krążek, około 7-8 piosenek, tak sądzę.” – Dillon Francis

Będzie to drugi album Dillona Francisa. Debiutancki ukazał się w 2014 roku i nosił nazwę „Money Sucks, Friends Rule”. Zawierał takie hity, jak: „Get Low”, „Set Me Free” czy „When We Were Young”, jednak sam producent stwierdził, że był po prostu w cały świat.

„Na tej EP/Albumie chcę zacieśnić współprace z latynoskimi artystami i stworzyć więcej materiału w języku Spanglish, w stylu Moombathon. Naprawdę chciałbym zrobić coś spójnego, ponieważ mój ostatni album okazał się bardzo chaotyczny, więc teraz chcę to zmienić. Chcę pokazać to ludziom i chciałbym, żeby posłuchali tego krążka i pomyśleli ‘dał radę’” – Dillon Francis

Czy nowy krążek przebije popularnością poprzedni album Dillona? Miejmy nadzieję, że przekonamy się już niedługo!

Dillon Francis | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.