Dillon Francis udostępnił fragment collabu z NGHTMRE

12 Gru 2015

dilon_francis_nghtmre

Dillon Francis jest bez wątpienia jedną z topowych gwiazd EDM. Postawił on na styl zwany Moombahton, który jest wynikiem połączenia dźwięków muzyki House i Reggaetonu. Stanowi on ciekawe urozmaicenie na festiwalowej scenie, gdzie dominują bigroomowe kawałki. Dillon może uznać ten rok za wyjątkowo udany. Świetna EP-ka “This Mixtape is Fire” czy remix “Omen” Disclosure, to tylko część tegorocznych sukcesów Amerykanina.

Snapchat zdobywa coraz większą popularność w świecie producentów muzycznych. Wielu z nich publikuje za pośrednictwem tej aplikacji krótkie fragmenty nowych utworów lub wstawia zdjęcia z pracy w studiu. Nie inaczej jest z Dillonem, który postanowił zamieścić teaser nowego kawałka, który zrobił ze swoim rodakiem NGHTMRE. Jako, że nie wszyscy korzystają ze Snapchata (a w internecie nic nie ginie), jeden z fanów postanowił wrzucić nagranie na Twittera.

https://twitter.com/JuanSanz1997/status/674347251423023104?ref_src=twsrc%5Etfw

Jakość nagrania nie powala, ale czuć niesamowitą moc tej produkcji. Myślę, że już teraz można powiedzieć, że Dillon i NGHTMRE stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli słuchaczy. Póki co, nie znamy więcej szczegółów, ale jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, wrzucimy na stronę oficjalną zapowiedź. Tymczasem, możemy katować ten 10 sekundowy teaser.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor