Dimitri Vegas & Like Mike i Armin van Buuren zagrali wspólny set. Ciekawe…

11 Sie 2017

armin-van-buuren-family-news

Sety B2B nie są nowością w świecie muzyki elektronicznej. Idea jest bardzo prosta – dwóch lub więcej DJ-ów, którzy na co dzień nie grają ze sobą, występują razem na jednej scenie. Zazwyczaj jest to okazja do jeszcze lepsze zabawy i usłyszenia seta, który bogaty jest w różnorodne dźwięki. Jakiś czas temu wspólną trasę zakończyli Porter Robinson i Madeon, a tymczasem doszły nas słuchy o kolejnym ciekawym występie.

Tym razem mowa o legendzie muzyki Trance – Arminie van Buurenie i duecie Dimitri Vegas & Like Mike. Wszyscy trzej wystąpili na Ibizie w Ushuaïa Beach Hotel podczas imprezy “Tomorrowland pres. Garden of Madness”. Jedno z ujęć z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Armin występuję wspólnie z DV&LM. Poprzednie show miało miejsce w grudniu 2015 roku, kiedy to Holender znalazł się pod ostrzałem fanów niezadowolonych z takich projektów. Może tym razem obejdzie się bez kontrowersji.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.