Dimitri Vegas & Like Mike pobili rekord sprzedaży biletów na solowy koncert!

17 Lis 2016

Dimitri Vegas&Like Mike
Można ich kochać lub nienawidzić, ale trzeba im przyznać, że działają jak magnes na fanów. Mowa oczywiście o zeszłorocznych zwycięzcach plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs, czyli duecie Dimitri Vegas&Like Mike. Bracia mogą się pochwalić rekordem, którego inni DJ-e mogą im pozazdrościć. Na ich występ przybyło 45 000 ludzi, tym samym zapełniając Veltins Arena co do ostatniego miejsca!

We współpracy z Tomorrowland i World Club Dome, 30 000 wejściówek rozeszło się w ciągu 24h, co pokazuje ogromną popularność braci w Europie. Następne 15 000 biletów sprzedało się równie szybko! W ten sposób został pobity rekord Niemiec na największy solowy występ DJ-ski. Jak widać, fani Dimitri Vegas & Like Mike nie przejmują się spadkiem popularności muzyki Bigroom i kontrowersjach związanych z zeszłorocznym TOP 100.

Na profilu belgijskich braci  został udostępniony krótki filmik prezentujący ogrom tego wydarzenia. Widać na nim tłum, który czerpie ogromną radość, skacząc i bawiąc się, nie przejmując się niczym, a o to chyba chodzi w tym wszystkim. Piorunujące wrażenie!

Po tym niewątpliwym sukcesie, Dimitri Vegas & Like Mike wracają do swojej ojczyzny. Zagrają tam 4 koncerty, w których będzie uczestniczyło około 120 000 fanów. Co ciekawe 60 000 wejściówek zostało wyprzedane w 60 minut! Końcówka roku będzie totalnym szaleństwem dla tego duetu.

Dimitri Vegas & Like Mike | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.