Dimitri Vegas & Like Mike przepraszają za nieobecność na Sunrise Festival!

dimitri_vegas-like-mike_ready_for_action

Kilka godzin temu na naszej stronie wyjaśniliśmy, co się stało ubiegłej nocy na linii Goleniów – Kołobrzeg. Duet Dimitri Vegas & Like Mike, z racji problemów meteorologicznych, nie mógł przedostać się na teren Sunrise Festival. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Na stanowisko organizatorów eventu nadal czekamy, za to na temat incydentu wypowiedzieli się sami zainteresowani. Na swoim Facebookowym koncie, w krótkim filmie zwrócili się do polskich fanów, którzy czekali na ich występ. Artyści wyjaśnili, a raczej potwierdzili dotychczasowe informacje. Przybyli na lotnisko w Goleniowie, skąd z powodów meteorologicznych, nie mogli przylecieć na Sunrise.

Nieco zastanawia fakt braku innej formy transportu. Tym bardziej, gdy mówimy o headlinerach, czyli jakby nie patrzeć, najważniejszych artystach danego dnia. Warto wstrzymać się z ocenami do czasu oficjalnego oświadczenia organizatora Sunrise Festival, które miejmy nadzieję, pojawi się już niedługo.

“Polsko, jesteśmy zasmuceni, że nie mogliśmy dla Was wczoraj zagrać! Przybyliśmy do Polski zgodnie z planem, ale z powodu złych warunków pogodowych – prawie rozbiliśmy się helikopterem, co zmusiło nas do lądowania – próbowaliśmy wszystkich możliwości, ale nie było szans, aby przybyć na czas. Mamy nadzieję, że wkrótce zagramy dla Was, bardzo liczyliśmy na ten występ” – Dimitri Vegas & Like Mike

Link do filmu (jako, że jest targetowany do Polaków, to nie można go osadzić): facebook.com/dimitrivegasandlikemike/videos/1454975194557513

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor