Dimitri Vegas & Like Mike – Żałosna promocja z okazji konkursu DJ Mag TOP 100 DJs

15 Wrz 2015

dimitri-vegas-like-mike-charlie-sheen-news

Pamiętacie jak Hardwell i Dannic skomentowali błagania o głosy w konkursie DJ Mag TOP 100 DJs? Myślałem, że nie można przebić sytuacji, gdzie DM & LM zatrudniają ludzi z iPadami, którzy następnie namawiają ludzi do głosowania na nich… a jednak! Jak się okazuje sztab od reklamy i marketingu nie próżnuje. Tym razem postanowili “zatrudnić” znanego aktora. Chodzi o Charliego Sheena, którego możecie kojarzyć z serialu “Dwóch i Pół” lub filmów takich jak “Pluton” czy “Straszny Film 3”. Na Instagramie braci pojawił się krótki filmik w którym Sheen prosi o głosy dla “swoich belgijskich braci”. Może i nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie słowa na końcu.

https://instagram.com/p/7nSHkCtxzM/

Rozumiem, że reklama musi wzbudzać emocje, ale osobiście czułem zażenowanie. Czy naprawdę Dimitri Vegas & Like Mike muszą się promować w ten sposób? Jest tyle kreatywnych i ciekawych sposób na dotarcie do potencjalnego fana. Nie trzeba iść na łatwiznę. Już pomijam fakt, że Charlie kilkukrotnie był zatrzymywany za posiadanie i zażywanie narkotyków (i nie mówię o tych miękkich). Jest takie powiedzenie, że “dobra muzyka broni się sama” i w tym wypadku idealnie ono tłumaczy, dlaczego jesteśmy świadkami tego typu żałosnych zachowań ze strony DM & LM.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.