Diplo i Carnage zagrają 10-godzinny set B2B w Club Space w Miami

11 Sty 2020

Mad Decent, Major Lazer, Jack U – wszystkie trzy projekty mają jeden wspólny element, którym jest Thomas Wesley Pentz aka Diplo. Ten znany amerykański DJ i producent odniósł ogromny sukces w muzyce elektronicznej. Jako, że nie boi się wyzwań, oprócz otwarcia nowej wytwórni Higher Ground, postanowił zagrać 10-godzinny set B2B. Jego partnerem będzie inny znany DJ/producent o pseudonimie… Carnage.

Zaskakująca informacja

Na oficjalnym profilu legendarnego Club Space w Miami, pojawiła się grafika, która nie pozostawia miejsca na domysły. Klub ogłosił, że już w piątek, 31 stycznia odbędzie się wyjątkowa impreza, w trakcie której Diplo i Carnage zagrają wspólny, 10-godzinny set. Tak się składa, że w ten sam weekend odbywają się mecz Super Bowl.

“Ten szalony weekend zasługuje na dwóch potężnych headlinerów, którzy pomogą nam w zabawie. Ruszyła sprzedaż biletów!” – Club Space Miami

Nie będzie to pierwszy raz, gdy Diplo i Carnage zagrają set B2B. Panowie mają na swoim koncie wspólny występ podczas festiwalu Burning Man w 2019 roku. Wówczas set trwał standardową godzinę, co przy zapowiedzianych 10 godzinach, nie brzmi tak dumnie.

Carnage rozwiał wątpliwości

Na Instagramie można było przeczytać komentarze wielu osób, które są sceptycznie nastawione do występu B2B. Wielu z nich obawia się muzyki, którą zaprezentują artyści, podobnie jak nie do końca wierzą w 10 godzin nieustannego grania. Carnage postanowił odnieść się do tych wątpliwości.

Wiem, że niektórzy z was nie do końca wierzą w nasz set, ale szanuję to legendarne miejsce i poświęciłem wiele godzin na przestudiowanie sal klubowych i ludzi odwiedzających ten klub, robiłem to przez lata… Muzyka House ma szczególne miejsce w moim sercu… Obiecuję wam, że będzie to jeden z najlepszych setów w historii klubu Space w Miami” – Carnage

Pod koniec tego miesiąc duet będzie miał szansę pokazać swoje umiejętności. Tyle godzin to okazja na spełnienie wielu DJ-skich marzeń, jeśli chodzi o tracklistę. Biorąc pod uwagę popularność Diplo w USA, z pewnością będzie głośno o tym występie. Miejmy nadzieję, że w sieci pojawi się zapis z tego wyjątkowego występu!

Zobacz również:

Carnage – Letting People Go (Diplo Remix)

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".