Diplo wyda wspólny kawałek z M.I.A.!

3 Sie 2016

Diplo wyda
Diplo to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci w świecie muzyki elektronicznej. Swego czasu, mogliśmy wiele usłyszeć o jego burzliwiej relacji z piosenkarką M.I.A. Gwałtowny charakter tej relacji miał być następstwem, długiej wspólnej pracy. W wywiadzie udzielonym w 2015 roku, M.I.A. twierdziła, że apodyktyczna natura Amerykanina, jest skutkiem jego chorobliwiej zazdrości o nią. Zdecydowała zadbać o swoją karierę solową i zakończyła związek. Teraz jednak okazuje się, że Diplo wyda wspólny kawałek z M.I.A.!

W 2016 roku zaczęły napływać informacje na temat poprawienia wzajemnych relacji między artystami, a nawet zaczęto mówić o ich wspólnym utworze wydanym jeszcze w ,,tym miesiącu”.

Wkrótce M.I.A. ma wydać nowy album zatytułowany “AIM” – kolejnym singlem z tego albumu ma być ,,Bird Song”  wyprodukowanym właśnie przez Diplo. Utwór ukaże się 12 sierpnia.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.