Diplo wypowiedział się na temat nowego albumu Zedda

24 maja 2015

zedd-diplo-true-colors-news

“True Colors”, to ostatnio wydany album od wszystkim dobrze znanego Zedda. Był to jeden z albumów wokół którego rosła niesamowitych rozmiarów marketingowa bańka. Wystarczy wspomnieć chociaż całą akcję promocyjną polegającą na poszukiwaniu tajemniczych znaków, a następnie imprezie w różnych nietypowych miejscach. Nie bez znaczenia był również związek Zedda z Seleną Gomez i wydany wspólnie utwór “I Want You To Know”.

W końcu nadszedł 18 maja i album został oficjalnie wydany. Śledziłem wiadomości na jego temat w internecie i generalnie oprócz różnych uprzejmości i czysto informacyjnych wpisów, nie znalazłem niczego niezwykłego. Płyta wyszła i temat ucichł. Ostatnio na Twitterze pojawił się wpis od Diplo, który zabrał głos w tej sprawie.

diplo-true-colors

Każdy ma prawo do swojej opinii. Niemniej jednak wpis ten poruszył wiele osób. Jedną z nich był użytkownik ActuGaga, który użył nie do końca trafnych argumentów.

diplo-true-colors-2

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.