Diplo zainwestował w drużynę piłkarską

28 Sty 2016

diplo-numer-main

Thomas Wesley Pentz aka Diplo jest znany przede wszystkim, jako producent muzyczny. Nic w tym dziwnego, bo oprócz bycia członkiem zespołu Major Lazer i duetu Jack U, działa równie aktywnie, jako solowy artysta. Tak wielkie sukcesy sprawiły, że Thomas stał się wpływową postacią przemysłu muzycznego. Współpracował z wieloma gwiazdami pop, w tym z Madonną, Usherem czy Shakirą. Na dodatek jest właścicielem wytwórni Mad Decent oraz prowadzi audycję “Diplo and Friends” na antenie BBC Radio 1Xtra. Jak na to wszystko znajduje czas? Nie mam pojęcia.

Do długiej listy obowiązków Diplo, doszła również opieka nad klubem piłkarskim. Postanowił on zainwestować w amerykański klubu Arizona United SC.

“Jestem szczęściarzem, który podróżuje po całym świecie i dzięki muzyce poznaje różne kultury. Gdziekolwiek jestem, na Jamajce, w Hiszpanii, Anglii, Chinach itd., wszędzie spotykam się z piłką nożną. Chciałem znaleźć sposób, aby się w to zaangażować, więc kiedy skontaktował się ze mną zespół Arizona United, od razu skorzystałem z okazji.” – Diplo

Równie przychylnie wypowiada się główny właściciel klubu, który widzi w Diplo szansę rozwoju dla klubu.

“Diplo, poprzez swoją karierę, jako DJ, producent i artysta, wyraża globalną kulturę, młodzieżową kulturę. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej osoby do współpracy. Z takim partnerem, jak Diplo, mamy nieograniczone możliwości rozwoju Arizona United SC.” – Kyle Eng

Mając olbrzymi bagaż doświadczeń, Diplo jest również skutecznym biznesmenem. Pomimo pięknych słów wiadomo, że chodzi tu o interes, który ma przynieść zyski. Tak czy siak, pozostaje tylko pogratulować i życzyć sukcesów.

Źródło: azcentral.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.