Dirty South pracuje nad nowym albumem!

13 Sty 2016

dirty-south-id-umf-main

Dirty South jest jednym z tych producentów, którzy nie wydają taśmowo kolejnych utworów. W zeszłym roku mogliśmy delektować się jego remixem do “Beutiful Now” Zedda, jednak warto cofnąć się jeszcze o rok. Wtedy to ukazał się niesamowity album “With You”, który słuchałem niezliczoną ilość razy. Jest to jeden z niewielu krążków, który cenię jako całość, i z którego bym nie usunął ani jednego utworu.

Początek nowego roku to dobry moment na świeży start i stopniowe wcielanie w życie planów. Dirty South postanowił wrzucić na Twittera zdjęcia swojego nowego studia. Muszę przyznać, że wygląda ono nader bogato. Pokój pełen jest różnego rodzaju syntezatorów, klawiszy, instrumentów, głośników i oczywiście paneli akustycznych. Biorąc pod uwagę, że Dragan potrafi zrobić użytego z tego całego sprzętu, to już niedługo możemy się spodziewać nowych utworów. W sumie, to możemy być pewni, bo producent zapowiedział, że zasiada do pracy nad nowym albumem. Pozostaje tylko czekać…

https://twitter.com/dirtysouth/status/686349791542915072

“Mój nowy dom na najbliższe 12 miesięcy. To oznacza nowy album… Rozpoczynam nowy rozdział! Zaczynamy!” – Dirty South

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.