Dirty South startuje z audycją Drift Radio. Pierwszy epizod za kilka dni!

11 Paź 2016

Dirty South startuje z audycją Drift Radio
Dragan Raganovic, szerzej znany jako Dirty South, jest jedynym z najbardziej utalentowanych producentów świata EDM. W swojej karierze współpracował z takimi gwiazdami, jak David Guetta, Axwell, Sebastian Ingrosso czy Alesso. Zapewne większość z Was kojarzy “City of Dream” albo utwory z genialnej płyty “With You”. Jeśli lubicie tego typu brzmienia, to ucieszy Was fakt, że Dirty South startuje z audycją Drift Radio!

Jeśli poczuliście się porzuceni po tym, jak w 2012 roku zakończyła się audycja Phazing Radio, to poczekajcie jeszcze kilka dni. W najbliższy piątek 14 października, odbędzie się pierwszy epizod Drift Radio. Dirty South oficjalnie zapowiedział radio show za pomocą Instagrama, gdzie zamieścił krótką animację.

The dawn of #DriftRadio // OCTOBER 14

Film zamieszczony przez użytkownika Dirty South (@dirtysouth)

Tak jak zwykle nie zwracam uwagi na tego typu nowości, tak audycją Dirty South jestem zaintrygowany. Czy będzie to coś więcej niż przegląd nowości? Przekonamy się już za kilka dni!

Dirty South | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.