Dirty South zagrał na żywo “City of Dreams” i “Find A Way”

18 Wrz 2015

dirty-south-rudy-live-news

Zastanawiałem się, którym utworem najlepiej jest przedstawić serbsko-australijskiego producenta kryjącego się pod aliasem Dirty South. “City of Dreams” z Alesso, remix “Sweet Disposition” wykonany z Axwellem, a może kapitalna płyta “With You” wydana w zeszłym roku? Każda z tych produkcji jest godna polecenia i do tej pory gości na wielu playlistach. Dragan ma niesamowity talent do komponowania poruszających serce melodii. Nie jest to artysta, który taśmowo, co tydzień wydaje kolejny “hit”, ale jak już postanowi coś opublikować, to warto się zainteresować.

Kilka dni temu Dirty South wystąpił na żywo w stacji REVOLT. Towarzyszył mu z wokalista o pseudonimie Rudy, którego możecie kojarzyć między innymi z utworu “Phazing”. Wspólnie zaprezentowali akustyczne wersje “Find A Way” i “City Of Dreams”. Dobra muzyka może być zagrana na czymkolwiek i nadal będzie robić wrażenie. Tak jest w tym przypadku. Warto przesłuchać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.