Disclosure zremiksowali jeden z utworów Flume’a!

4 Mar 2016

flume-disclosure-remix-news

Muzyka elektroniczna ma niezwykle szerokie spektrum dźwięków i aranżacji, dzięki czemu artyści mają swobodę, a słuchacze zawsze znajdą coś dla siebie. Myślę, że to właśnie dlatego przybywa fanów tego typu brzmień, którzy na nowo odkrywają miłość do muzyki. W gąszczu kolejnych premier i potężnego marketingu warto pamiętać, że jest jeszcze ten drugi biegun, zdecydowanie mniej komercyjny.

Do tego świata z pewnością zalicza się pochodzący z Australii producent – Flume. Nie tworzy on typowo EDM-owych hitów, ani nie stara się wpasować w obowiązujące trendy, a jednak jego twórczość przyciąga rzesze ludzi, którzy śledzą jego karierę. Podobnie wygląda sytuacja z zespołem Disclosure, który we wrześniu zeszłego roku wydał fantastyczny album o nazwie “Caracal”. To właśnie na tym krążku znalazły się takie perełki, jak “Omen” z Samem Smithem, “Hourglass” z Lion Babe, czy “Magnets” z Lorde. Wokaliści chętnie współpracują z Guy’em i Howardem, bo wiedzą, że mają olbrzymi talent, który pozwoli im wspólnie stworzyć coś wyjątkowego.

Celowo nakreślam tę sytuację, bo dwa dni temu w sieci pojawiła się fantastyczna wiadomość! Flume zamieścił na swoim Instragramie zdjęcie, którym zakomunikował, że rozpoczął współpracę z Disclosure. Teraz wiemy, że chodzi o remix “Never Be Like You”, za który odpowiada brytyjska grupa. Warto przesłuchać!

“Dwa i pół roku temu zremiksowałem ‘You & Me” dla Disclosure. Dziś, Guy i Howard odwzajemnili przysługę remiksując mój nowy singiel ‘Never Be Like You” ft. Kai. Sprawdźcie!” – Flume (Instagram)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.