DJ Kuba & Neitan świętują 10-lecie! Jubileuszowe wydarzenie w X-Demon

18 Gru 2019

DJ Kuba & Neitan świętują 10 lat swojej działalności! Z tej okazji, 10 stycznia w klubie X-Demon we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowa, jubileuszowa impreza. Jeśli lubicie dobrą zabawę, jeśli lubicie twórczość Kuby i Adriana, jeśli chcecie wspólnie z nimi celebrować tę okrągłą liczbę, to nie koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin.

DJ Kuba & Neitan w X-Demon Wrocław

Myśląc o polskiej scenie muzycznej, nie sposób pominąć duetu DJ Kuba & Neitan. Niezależnie czy jesteście bywalcami klubów, czy jednak preferujecie wielkie wydarzenia, jest bardzo duża szansa, że bawiliście się podczas ich seta. Kuba i Adrian od lat pracują na swój sukces i faktycznie powodów do radości nie brakuje.

DJ Kuba & Neitan – Colombia

Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć ich kawałki na głównej scenie Ultra Music Festival w Miami, a to za sprawą supportów czołowych gwiazd, jak Tiesto czy Fedde le Grand. Wiele z najnowszych utworów duetu wychodzi nakładem wytwórni Playbox Music, w tym “Colombia”, “Bring The House” czy też “Jungle Jane”. Zapewne wielu z Was bawiło się przy ich secie na Sunrise Festival 2019, który osobiście bardzo lubię i chętnie do niego wracam.

DJ Kuba & Neitan | Sunrise Festival 2019

Przed nami kolejna dawka muzyki i emocji od DJ Kuba & Neitan, bo z pewnością przygotują wyjątkowy set z okazji 10-lecia działalności. Możemy spodziewać się zarówno starych przebojów duetu, jak i nowości, których nie brakuje! Wydarzenie odbędzie się w klubie X-Demon we Wrocławiu, który jest ulubionym lokalem Kuby i Adriana.

Kiedy: 10 stycznia 2020 roku
Gdzie: X-Demon Wrocław
Wydarzenie: facebook.com/events/568536553959406

W ramach przygotowań sprawdźcie najnowszy “Year Mix” w wykonaniu DJ Kuba & Neitan, który zawiera ich niewydane kawałki “Rebel” oraz  “Helicopter”. W sam raz na rozgrzewkę!

Zobacz również:

DJ KUBA & NEITAN – YEAR MIX 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.