DJ Kuba & Neitan nadchodzą z nowym utworem “Bad Habit”

10 Paź 2019

Duet DJ Kuba & Neitan jest nieodłącznym elementem polskiej sceny EDM. Regularne występy w klubach, niesamowity set na Sunrise Festival 2019, supporty gwiazd, spora dawka humoru na Instagramie i muzyczne premiery, jak ta, która pojawi się już za kilka dni. Przygotujcie się na premierę “Bad Habit”!

DJ Kuba & Neitan w Future House Music

Kuba i Adrian ponownie zawitają do holenderskiej wytwórni Future House Music. Label ten może pochwalić się kanałem YouTube, który śledzi ponad 1 000 000 osób, a także profilem na SoundCloud z 264 000 obserwujących. Nie jest to ich debiut w FHM, bo w marcu zeszłego roku ukazał się tam ich kawałek “Jungle Jane” nagrany ze Skytek, a w listopadzie “Colombia”.

DJ Kuba & Neitan “Bad Habit”

Tym razem Panowie połączyli siły z niemieckim producentem Davidem Puentezem. Alias ten możecie kojarzyć zarówno z editu “God’s Plan” Drake’a, ale i współpracy z innym polskim artystą – DNF. Nieco z zaskoczenia, DJ Kuba & Neitan zapowiedzieli na swoim fanpage’u “Bad Habit”, bo taki tytuł ma ich nowy utwór. 

Kawałek ukaże się już 18 października nakładem Future House Music. Jeden z członków grupy Essential Music na Facebooku odnalazł “Bad Habit” w serwisie JunoDownload, który to jest jednym z popularnych, internetowych sklepów muzycznych.

Jak sami mogliście usłyszeć, producenci postawili na mocne, klubowe brzmienia. Główny motyw wokalny, to odświeżona wersja “Bad Habits” Jenny Burton (1985). Całość naprawdę może się podobać i miejmy nadzieję, że podobnie jak wiele innych utworów DJ Kuba & Neitan, zgarnie supporty gwiazd. Na zakończenie, koniecznie przesłuchajcie set duetu z Sunrise Festival 2019, który – obiecuję – zawiera kilka niespodzianek. Sprawdźcie też wywiad z Kubą i Adrianem, który nagraliśmy podczas MPE 2018. 

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.