DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. z remixem utworu Tiesto. Polska górą!

6 Lis 2019

DJ Kuba & Neitan oraz Bounce Inc. połączyli siły i postanowili przedstawić własną interpretację utworu Tiesto. Remix “God Is A Dancer” autorstwa Polaków z pewnością spodoba się miłośnikom klubowych brzmień. Tym bardziej, że zyskał aprobatę samego Tijsa.

Tiesto polubił remix Polaków

Na social media DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. pojawił się ich nowy, wspólny utwór. Jest to remix “God Is A Dancer” Tiesto i Mabel, który możecie kojarzyć z radiowych list przebojów. Panowie postanowili stworzyć mocniejszą, klubową wersję kawałka. Tak też się stało, bo finalny efekt nie pozwala ustać w miejscu. Osobiście bardziej przypadł mi do gustu drugi drop, który uzupełnia melodię o cięższe dźwięki.

Zapytałem Kubę w jaki sposób doszło do tej współpracy i dlaczego zdecydowali się remix’ować akurat ten utwór. Przy okazji dowiedziałem się, że Tiesto osobiście słyszał remix Polaków i naprawdę mu się spodobał!

“Usłyszeliśmy ten utwór w radiu i wspólnie z Bounce Inc. postanowiliśmy popracować nad remixem. Poczuliśmy potencjał w tym kawałku, chcieliśmy nadać mu mocniejsze, klubowe brzmienie. Był to spontaniczny pomysł, bo w sumie pracowaliśmy nad tym tydzień. Wysłałem Tiesto ostateczną wersję naszego remixu i naprawdę mu się spodobał! Myślę, że warto śledzić jego sety i tracklisty, bo jest spora szansa na support” – Kuba Wroński, DJ Kuba & Neitan

Zapowiedź remix’u mogliśmy usłyszeć kilka dni temu, bo między innymi na Instagramie DJ Kuba & Neitan pojawił się nietuzinkowy filmik z udziałem Tiesto. Już wtedy utwór cieszył się sporym zainteresowaniem, które teraz może tylko rosnąć.

Pobierz za darmo remix DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc.

Jeśli jesteście zwolennikami playlist, to już teraz możecie dodać remix do swojej ulubionej playlisty. Mam również dobrą wiadomość dla zwolenników pobierania muzyki, jak i DJ-ów – kawałek możecie pobrać za darmo poniższego linku:

Tiesto, Mabel – God Is A Dancer (DJ Kuba & Neitan x Bounce Inc. Remix): https://bit.ly/2JWRnUD

Przypomnę, że to nie pierwszy raz, gdy DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. łączą siły. W lutym tego roku ukazała się ich wspólna interpretacja “Always Hardcore” Scootera. Ponadto w zeszłym miesiącu Kuba & Neitan wydali nowy utwór “Bad Habit” w Future House Music, który to zawitał na playlistę wytwórni Martina Garrixa na Spotify. Natomiast Bounce Inc. zawitali wspólnie z Daav One do Revealed Recordings, a ostatnio wydali kawałek “Kill The Noise”. Polska scena muzyki elektronicznej rośnie w siłę!

DJ Kuba & Neitan | Facebook | Instagram | SoundCloud

Bounce Inc. | Facebook | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.