DJ Kuba & Neitan z nowym utworem “Rebel”. Mocne zakończenie roku!

21 Gru 2019

DJ Kuba & Neitan ponownie zawitali do wytwórni Playbox, w której to 20 grudnia ukazał się ich najnowszy utwór “Rebel”. Kuba i Adrian przygotowali naprawdę mocne zakończenie roku, bo kawałek ten ma duże szanse namieszać na rynku festiwalowych i klubowych hitów. Co tym razem przygotował dla nas znany, polski duet?

DJ Kuba & Neitan postawili na głęboki bas

Przyznam, że gdy usłyszałem zapowiedź “Rebel”, przed oczami ukazała mi się wytwórnia Confession oraz sety Tchami x Malaa. Stworzone przez DJ Kuba & Neitan, Discotek i Kris Kiss “Rebel”, to Bass House w najlepszym wydaniu. Potężny, mięsisty bas na dropie z pewnością przypadnie do gustu fanom tych klubowych, jak i festiwalowych brzmień. Tempo i nieco rebelianckiego nastroju produkcji, dodaje wokal wspomnianego Kris Kiss. Możecie kojarzyć ten alias z innych kawałków, jak np. “Kill The Noise” Bounce Inc. i DCBL, ale również “Rave” od Steve Aoki, MAKJ i Showtek.

Jak się okazuje, “Rebel” powstało wiosną tego roku, a po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ten utwór na Sunrise Festival, podczas występu DJ Kuba & Neitan. Jako, że publika żywo zareagowała na kawałek, producenci postanowili wzbogacić dzieło o wokal Kris Kissa i ostatecznie wydać w Playbox Music. Mimo, że na myśl może przychodzić klimat Confession, to Polacy nie celują w ten label.

“Utwór powstał wiosną tego roku i po raz pierwszy przetestowaliśmy go podczas występu na Sunrise Festival. Wówczas połączyliśmy go w mash-upie z wokalem z ‘Piece Off Your Heart’ Meduzy. Publika fajnie przyjęła ten kawałek, więc dogadaliśmy się z Kris Kissem, aby dograł wokal w klimacie rebel/hooligans. Chcieliśmy wydać utwór, który jest trochę mroczniejszy i mocniejszy niż inne nasze produkcje, ale nie celujemy w Confession” – DJ Kuba & Neitan

DJ Kuba & Neitan x Discotek ft. Kris Kiss – Rebel

Udany rok w wykonaniu Kuby i Adriana

Po ostatnio wydanym i stworzonym wspólnie z Bounce Inc. remixie “God Is A Dancer”, a także wczorajszej premierze “Rebel”, Kuba i Adrian naprawdę mają powody do radości. Dodam, że DJ Kuba & Neitan zajęli 7 miejsce w rankingu najpopularniejszych, polskich DJ-ów/producentów – Polish DJs Chart 2019. Przypomnę również, że już 10 stycznia w klubie X-Demon Wrocław, odbędzie się wydarzenie świętujące 10-lecie DJ Kuba & Neitan. Jeśli chcecie wspólnie z nimi bawić się i cieszyć tym wieloletnim dorobkiem, to nie może Was zabraknąć!

UWAGA! Na fanpage’u DJ Kuba & Neitan trwa akcja, w której każdy kto polajkuje, skomentuje i udostępni post z “Rebel”, otrzyma w wiadomości prywatnej jedyną w swoim rodzaju wersję “Wehikułu Czasu”, którą mogliśmy usłyszeć podczas występu duetu na Sunrise Festival.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.