DJ Kuba & Neitan z nowym utworem “Helicopter”. Ujęcia z Sunrise Festival

13 Sty 2020

Mocna końcówka roku z utworem “Rebel” i równie mocne rozpoczęcie 2020 z kawałkiem “Helicopter”. DJ Kuba & Neitan nie zwalniają tempa, czego dowodem jest dzisiejsza premiera. Polski duet postawił na bass house’owe brzmienia, które wzbogacił wokal Kris Kissa. Na uwagę zasługuje również teledysk, który zawiera ujęcia z dobrze Wam znanego festiwalu.

DJ Kuba & Neitan nie zwalniają

Dosłownie kilka dni temu DJ Kuba & Neitan obchodzili 10-tą rocznicę działalności. Impreza odbyła się klubie X-Demon we Wrocławiu, a jak można wywnioskować po opublikowanym zdjęciu – na parkiecie był taki ogień, że solenizanci musieli pomóc w sprzątaniu.

Rok 2019 duet zamknął utworem “Rebel”, który to ukazał się nakładem wytwórni Playbox. Label ten wyjątkowo polubił twórczość Polaków, czego dowodem jest trwająca od dłuższego czasu współpraca oraz kolejna nowość.

Kuba i Adrian wydali dziś utwór o nazwie “Helicopter”, w którym postawili na dynamiczne, bass house’owe brzmienia. Wokalu ponownie użyczył Kris Kiss, którego to mogliśmy usłyszeć m.in. w “Rebel”. Tym co zasługuje na specjalne wyróżnienie jest teledysk. Producenci postanowili wykorzystać ujęcia z występu na głównej scenie Sunrise Festival. Osobiście uważam, że był to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy set DJ Kuba & Neitan. Znalazło się w nim miejsce na znane hity polskiego duetu, nowości, a nawet na hardstyle’owe przeboje. Wyjątkowo miło jest wrócić do tych chwil, a jeśli byliście na miejscu, to sprawdźcie czy nie załapaliście się na jedno z ujęć!

Poniżej znajdziecie link do omawianego teledysku, jeśli wolicie dodać “Helicopter” do playlisty na Spotify, to jest dostępny w tym miejscu: https://spoti.fi/39XsTGe

Zobacz również:

DJ Kuba & Neitan ft. Kris Kiss – Helicopter

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.