DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa wydali wspólny remix. Warto sprawdzić!

9 Lut 2020

Co prawda, oficjalna premiera odbędzie się jutro, ale już dziś na kanale DJ Kuba & Neitan pojawił nowy materiał. Kuba i Adrian połączyli siły z Olą Ciupą aka DJ Slavic, a efektem ich współpracy jest remix kawałka “Do You?” TroyBoi. Na jakie brzmienia postawili DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa?

DJ Kuba & Neitan x DJ Slavic

Gdy w połowie stycznia pojawiła się informacja o współpracy Kuby, Adriana i Oli Ciupy, wiele osób zachodziło w głowę na jakie brzmienia postawi trio. Myślę, że mało kto spodziewał się, że usłyszymy remix jednego z kawałków z OWSLA, czyli wytwórni należącej do Skrillexa. Ostatecznie padło na utwór “Do You?” autorstwa TroyBoi, który w interpretacji DJ Kuba Neitan i DJ Slavic zyskał nowe, klubowe i taneczne oblicze. Trio postawiło na dużo szybsze niż w oryginale tempo, które podkreślają wokalne wstawki.

Na fanpage’u DJ Kuba & Neitan pojawił się również filmik, w którym słynny gość w pomarańczowej kurtce bawi się do omawianego remixu. Co prawda, utwór został podmieniony, ale zdaniem wielu – pasuje dużo lepiej niż oryginał.

Część osób obawiała się finalnego efektu współpracy tego zaskakującego trio. Ostatecznie, DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa wyszli obronną ręką i zaserwowali przyjemny, taneczny remix. Być może odświeżona wersja przyciągnie zainteresowanie TroyBoia i wytwórni OWSLA. Kto wie?

Warto dodać, że jest to nieoficjalny remix, który już jutro – w dniu premiery – będziemy mogli pobrać za darmo. Niestety, ale zapewne nie będzie on dostępny na Spotify, a jedynie w serwisie YouTube.

Zobacz również:

TroyBoi – Do You? (DJ Kuba & Neitan x DJ Slavic Remix)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.