DJ KUBA & NE!TAN z supportem podczas Ultra Europe. Publiczność była zachwycona!

19 Lip 2017

fedde-le-grand
A-Mathers, Mr. Rockz, Baby Directz? Kojarzycie? Starsi pewnie tak. To wcześniejsze aliasy Adriana, kiedy to już było widać w nim pewien potencjał. Brzmienie bardzo przypominające Mr. Bronkza charakteryzowało się piskliwym wokalem, a także mnóstwem energii z elektrycznym pazurem. Potem przyszła pora na kolejną ksywę – Ne!Tan. Dojrzalsze brzmienie nawiązujące do korzeni. W 2011 roku powstał projekt, który istnieje aż do dziś, czyli DJ KUBA & NE!TAN.

Wspominałem kiedyś o nich, a to za sprawą remixu kawałka “Techno Rocker” Bounce Inc., który został zagrany w audycji Hardwell On Air. To nie koniec pozytywnych wieści! Podczas Ultra Europe,  Feddie Le Grand porwał publiczność utworem “Bring The House” autorstwa wspomnianych wcześniej Polaków. Widać było, że zgromadzeni tam ludzie świetnie przyjeli ten kawałek. Zresztą, przekonajcie się sami!

Przypomnę tylko, że “Bring The House” został wydany 10 lipca, nakładem wytwórni Playbox.

Łezka się w oku kręci, gdy spojrzę jaką drogę przebyli obaj producenci. Zasłużyli na to jak mało kto. To co? Widzimy się podczas ich występu na Sunrise Festival, w piątek 21 lipca. Jeśli sety są takie jak produkcje, to będzie ogień! Zapomniałem jeszcze o jednym, życzę dalszych sukcesów i takiego wsparcia ze strony innych producentów!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.