DJ Mag TOP 100 DJs 2018 – Wystartowało głosowanie!

12 Lip 2018

Można wiele pisać o corocznym plebiscycie DJ Mag TOP 100 DJs, który jest nie tylko najpopularniejszym, ale również wzbudzającym najwięcej kontrowersji rankingiem. Jest wiele interpretacji wyników głosowania, gdzie jedni mówią, że wybrany został “najlepszy” a inni, że “najpopularniejszy” i to nie DJ, a producent. Wszystkie te niesnaski można odłożyć na bok, zagłosować na swoich ulubionych artystów i po prostu potraktować to jako dobrą zabawę – do czego Was zachęcam.

W zeszłym roku wygrał Martin Garrix, drugie miejsce przypadło Dimitri Vegas & Like Mike, a ostatnie miejsce podium zajął Armin van Buuren. W tym roku głosowanie przebiega tak jak w latach ubiegłych, tzn. za pośrednictwem formularza na stronie DJ Mag. Zagłosować możecie na pięciu ulubionych artystów, z czego osobiście zachęcam do znalezienia miejsca dla Polaków. Wszak mamy liczną reprezentację na scenie EDM, w tym takie aliasy, jak: Blinders, Sikdope, DJ Kuba & Neitan, Skytech, Regain, Arctic Moon i wielu, wielu innych!

DJ Mag TOP 100 DJs 2017 – Oficjalne wyniki plebiscytu!

“Ponad milion głosów każdego roku, ze 179 krajów – TOP 100 DJs jest corocznym przewodnikiem po najpopularniejszych DJ-ach i jest żywym symbolem siły globalnej sceny muzyki elektronicznej” – DJ Mag

Głosowanie trwa do 19 września, a wyniki zostaną ogłoszone 21 września podczas Amsterdam Music Festival. Link do głosowania znajdziecie poniżej!

GŁOSOWANIE DJ MAG TOP 100 DJS 2018: top100djsvote.djmag.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.