DJ MAG Top 100 DJs 2016 – Ruszyło głosowanie!

6 Lip 2016

DJ MAG Top 100 DJs
Jak co roku organizowany jest plebiscyt DJ MAG Top 100 DJs, który wyłania zestawienie 100 najpopularniejszych DJ-ów i producentów na naszym globie. Jedni całkowicie ignorują ten plebiscyt z przekonaniem, że i tak nie znajdą się w nim ludzie, którzy naprawdę na to zasługują, za to inni traktują go całkiem poważnie i co roku głosują na swoich faworytów.

Teoretycznie artyści oceniani są za całokształt swojej pracy, jednak w praktyce dużą rolę odgrywają poprzedzające ranking premiery i kampanie reklamowe. Ubiegłoroczne głosowanie spotkało się z falą krytyki z powodu pierwszego miejsca, które zajęli Dimitri Vegas i Like Mike. Zwycięzcy wynajęli hostessy z iPadami, które chodziły i zachęcały do zagłosowania na belgijski duet.

Już dziś ruszyła kolejna edycja tego przedsięwzięcia, a brani pod uwagę muzycy pełną parą zachęcają do oddawania na nich głosów. Na dołożenie swojej cegiełki macie jeszcze dużo czasu, gdyż oficjalne wyniki zostaną podane podczas Amsterdam Music Festival we wtorek 19 października. Głosy możecie oddać pod tym adresem https://top100djsvote.djmag.com/.

Zachęcamy oczywiście do głosowania na Polskich producentów, bo jak dobrze wiecie, w ubiegłorocznym głosowaniu nasz rodak Tom Swoon zajął 46 miejsce!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor