DJ Mag i UNICEF podejmują współpracę. Pozytywny akcent!

23 Cze 2017

dj_mag_top_100_unicef

Minął prawie rok od czasu ogłoszenia Martina Garrixa najlepszym DJ-em świata w 2016 roku, przez DJ Mag Top 100 DJs. Już niedługo głosowanie startuje po raz kolejny, a tymczasem organizatorzy rankingu postanowili rozpocząć współpracę z organizacją humanitarną UNICEF. Celem tego “collabu” jest rzucenie światła na ważną kwestię w dzisiejszym społeczeństwie, która bardzo często jest pomijana i ignorowana. DJ Mag, jak i jego czytelnicy, będą mieli okazję do wsparcia UNICEF podczas głosowania na najlepszego DJ-a 2017 roku.

“Chcemy podziękować DJ Mag za wspieranie UNICEF poprzez głosowanie w Top 100 DJs 2017. Pieniądze zebrane dzięki współpracy z tym stałym elementem kalendarza muzyki Dance, będą maiały ogromny wpływ na życie dzieci z całego świeta. Darowizny czytelników DJ Mag, pomogą UNICEF kontynuować ochronę dzieci i zmieniać ich życie na lepsze. Z waszą pomocą możemy uczynić świat bezpieczniejszym miejscem dla dzieci” – Catherine Cottrell, zastępca dyrektora UNICEF w Wielkiej Brytanii

Głosowanie DJ Mag Top 100 DJs rozpocznie się już 5 lipca o 1 w nocy polskiego czasu. Oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do wsparcia UNICEF.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor