DJ oglądał mecz podczas występu!

3 Lip 2016

DJ oglądał mecz
Wszyscy fani piłki nożnej pochłonięci są turniejem UEFA Euro 2016. Pierwszy raz od wielu lat możemy być dumni z naszej reprezentacji, która dała z siebie wszystko i dostarczyła kibicom wielu emocji. Turniej ten cieszy się równie wielką popularnością wśród DJ-ów i producentów, którzy tak jak wielu innych ludzi, dopingują swoje zespoły. Niektórzy są do tego stopnia pochłonięci Euro, że nie mogli przegapić meczu nawet podczas występu na żywo. Niemiecki DJ oglądał mecz podczas grania seta.

Mowa tutaj o niemieckim producencie Svenie Vath, który grając na żywo na festiwalu Awakenings w Holandii, oglądał mecz swojej reprezentacji ze Słowacją. Krótko mówiąc, ustawił smartphona na konsolecie i co jakiś czas zerkał na wynik spotkania. Można to odebrać, jako swego rodzaju luźne podejście do pracy DJ-a, ale jeśli ktoś potrafi połączyć obie pasje, to czemu nie? Mimo poświęcenia części uwagi na mecz, Sven zagrał fantastyczny set, który spodobał się publiczności.

sven-1

Sven Vath | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.

Zobacz również

Brak wpisów.