DJ Snake trolluje Dillona Francisa oraz potwierdza swój collab ze Skrillexem

11 Cze 2015

dj-snake-dillon-franics-trolling-news

Podczas tegorocznej edycji Electric Daisy Carnival w Nowym Jorku, DJ Snake postanowił po raz kolejny strollować Dillona Francisa. Nie jest to pierwszy raz kiedy słyszmy o żartach ze strony Węża, bo wszyscy którzy śledzili wydarzenia na Ultra Music Festival 2015 wiedzą, że Snake wyświetlił numer do Dillona na ledowych ekranach obok sceny. Tym razem postanowił zmotywować publiczność do krzyczenia “Fuck you Dillon!”. Nastąpiło to po średnio udanej próbie zmotywowania tłumu do skakania w rytmach “Get Low”, które powstało przy współpracy obu producentów.

Sprawa została poruszona na antenie AMP Radio, gdzie Snake wyjaśnił, że są z Dillonem wspaniałymi kumplami i że na tego typu sprawy należy patrzeć z przymrużeniem oka. Oprócz tego wyjawił, że jego wymarzonym collabem jest możliwość tworzenia muzyki z Jay-Z. Jednak prawdziwą bombą okazało się potwierdzenie nadchodzącego albumu oraz tego, że znajdzie się nim utwór przy którym Snake współpracował ze Skrillexem. Patrząc na to jakie zamieszanie zrobiło “Lean On”, to aż strach pomyśleć co wyjdzie z połączenia sił ze Skrillexem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.