DJ Snake udostępnił fascynujący filmik

17 Sty 2016

dj-snake-film-news

Życie topowych gwiazd EDM pełne jest wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Śledząc relacje z największych festiwali możemy w pewien sposób poczuć ogrom i patos tego typu imprez. Skoro na nas robi to takie wrażenie, to co musi czuć osoba na scenie? Z wielką chęcią oglądam wszelkiego rodzaju aftermovie, które często przywołują różnego rodzaju wspomnienia i nierzadko dobry nastrój. Większość z nich jest dynamiczna i radosna, ale czasem zdarzają się nieco inne materiały.

Jednym z takich oryginalnym filmików jest ten udostępniony przez DJ Snake’a. Współtwórca takich hitów, jak “Get Low”, “Turn Down For What”, “Lean On” czy “You Know You Like It”, kojarzony jest z mocnymi i ostrymi setami. Prawdopodobnie dlatego, gdy zobaczyłem, że opublikował materiał o nazwie “Jusqu’ici tout va bien” (“So far, so good”), spodziewałem się mocnego uderzenia i skrajnie dynamicznych ujęć. Okazało się jednak, że jest to coś znacznie ciekawszego.

Od początku możemy usłyszeć hipnotyzującą melodię, która rozwija się wraz z upływem czasu. Jest ona zgrana z ujęciami z przeróżnych występów Snake’a, podróży oraz spotkań z innymi producentami. Całość przypomina zapowiedź naprawdę dobrego filmu i takie też we mnie wzbudził emocje. Obejrzałem i szczerze polecam. Warto poświęcić te kilka minut!

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.