DJ Snake uruchomił własną wytwórnię muzyczną. Debiutancki utwór może zaskoczyć!

21 Mar 2018

Jedną z najpopularniejszych postaci w świecie EDM jest niewątpliwie DJ Snake. Jego komercyjne przeboje pokroju “Let Me Love You” oraz energetyczne występy sprawiły, że popularność zdobywają, także jego single, które nie są skierowane do szerokiej rzeszy słuchaczy. Jego najnowszy utwór “Magenta Riddim”, który nijak ma się do jego największych hitów, na Spotify zanotował już ponad 6 milionów odsłuchów, zaś na YouTube – 7 milionów. Ostatnio została również zapowiedziana kolejna współpraca z Dillonem Francisem – warto przypomnieć przy okazji, że ich pierwszy wspólny utwór – “Get Low” – był jednym z gamechangerów w karierze Snake’a. Jednak Francuz nie osiada na laurach i właśnie prezentuje swój najnowszy projekt.

Zgodnie z maksymą “więcej znaczy lepiej”, która ewidentnie przyświeca coraz większej rzeszy producentów muzyki elektronicznej, William otworzył swoją wytwórnię muzyczną, która nosi nazwę “Premiere Classe”. We wpisie na swoim Facebooku, artysta pisze o tym, że założenie własnego labelu było jego wielkim marzeniem.

“Ta wytwórnia jest dla ludzi z każdego zakątka świata, reprezentujących każdy gatunek. Dorastałem wśród wielu kultur, brzmień i emocji i chciałem aby ‘Premiere Classe’ reprezentowało to wszystko. Jakiś czas temu dostałem od losu szansę i to na zawsze zmieniło moje życie. Chciałbym w zamian dać taką szansę kolejnej generacji artystów. Nadchodzi nowa fala i chcemy być jej częścią.” – DJ Snake

Słuchając pierwszego release’u, który notabene ma premierę właśnie dziś, jestem przekonany, że nie jest to tylko PR-owa gadka. Wszak postawienie na tak niszowy w czołowych labelach nurt muzyczny, jak Jersey Club, wymaga nie lada odwagi, której – tak sądzę – nie zabraknie i przy kolejnych numerach. Zresztą – panowie, którzy wyprodukowali ten utwór, czyli 4B oraz TEEZ, pochodzą właśnie z Jersey, więc tym ciekawsza historia.

 

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor