DJ Snake usunął swoje konta w serwisach społecznościowych!

22 maja 2017

dj-snake-album-news
“Jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz” – powiedzenie to przyświeca wielu gwiazdom i celebrytom, w tym producentom muzycznym. Każdy ma co najmniej jedno konto w jednym z popularnych serwisów społecznościowym typu Facebook, Twitter czy Instagram. Zazwyczaj jest to sposób na ułatwienie kontaktu z fanami, informowanie o nadchodzących wydarzeniach, czy dzieleniem się śmiesznymi filmikami. Wydaje się, że usunięcie takiej formy promocji, to strzał w stopę. Dowodem tego jest chociażby postawa Deadmau5, który swego czasu usunął profile społecznościowe, a następnie je przywrócił i przeprosił fanów za zamieszanie.

Jednak tym razem nie będzie mowy o Joelu, a o DJ Snake’u. Nic nie zwiastowało tak odważnego kroku, jak usunięcie konta na Instagramie, a także w serwisie Twitter. Jakby tego było mało, Francuz odwołał swój występ na Hangout Festival w Alabamie.

Nie ma oficjalnego oświadczenia, jednak być może ma to jakiś związek ze sprawą w sądzie odnośnie plagiatu “Turn Down For What”. A może po prostu chce ograniczyć formy przekazu, aby zajmować się nimi osobiście, a nie jak to często bywa, poprzez sztab od PR-u. Miejmy nadzieję, że już niedługo poznamy oficjalne oświadczenie!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.