Mamy dobre wieści dla fanów Avicii’ego. Kolejny wyciek na Reddicie!

19 Lip 2017

avicii-stories-megamix-news

O Timie Berglingu, którego doskonale znamy jako Avicii, zrobiło się bardzo cicho w świecie EDM. Decyzja o zawieszeniu przez niego kariery DJ-skiej i skupieniu się stricte na produkcji muzyki nieco zabolała jego fanów. Jednak każda przerwa kiedyś musi mieć swój kres – Tim po niemal roku wraca do gry! Co prawda nadal nie zobaczymy go na wielkich eventach, ale przynajmniej po roku przerwy otrzymamy nową muzykę od tego artysty.

I nie będzie to tylko jeden utwór – wszak całkiem niedawno informowaliśmy o zapowiedzi na Instagramie Avicii’ego, w której mogliśmy znaleźć tytuły aż sześciu utworów, które już wkrótce miałyby ujrzeć światło dzienne. Natomiast teraz świat obiegają kolejne istotne informacje.

Na portalu Reddit, jeden z użytkowników (którego konto już nie istnieje) opublikował co prawda niepotwierdzone, ale jednak ciekawe wieści dotyczące nadchodzącego materiału Tima. Otóż, według spekulacji w tym roku nie usłyszymy trzeciego studyjnego albumu Szweda, ale w zamian mielibyśmy dostać, aż dwie EPki. To jednak nie koniec – wątek zapoczątkowało zdjęcie skrawka papieru z logo Universal, na którym możemy dostrzec tytuły pięciu utworów, które miałyby składać się na pierwszą część jesiennego maratonu nowości Avicii’ego. Możemy zobaczyć tutaj następujące tytuły: “Without You”, “Lonely Together”, “Friend Of Mine”, “You Be Love” oraz “What Would I Change It To”.

avicii-lord

Ale wracając – dlaczego jesiennego? Ano dlatego, gdyż pierwsza z EP-ek (nosząca tytuł “Part 1” lub “Lord” – obydwa tytuły pojawiły się na zdjęciu powyżej, można je różnie interpretować) miałaby pojawić się na rynku muzycznym już 8 września, zaś druga z nich – w miesiącu kolejnym. Są to, rzecz jasna, wstępne daty, więc warto podchodzić do nich z rezerwą.

Możemy tylko spekulować, dlaczego na portalu Reddit nie ma już zarówno zdjęcia, które znajdziecie powyżej, jak i samego użytkownika, który twierdził, że informacje, które posiada, pochodzą od pewnej wysoko postawionej osoby w szwedzkim oddziale Universal Music.

Cały wątek do poczytania tutaj, a na razie pozostaje nam już tylko czekać na nowe utwory od tego pana. Instagramowy teaser pozwala wysnuć wniosek, że do oficjalnej premiery już naprawdę bliżej niż dalej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor