Don Diablo zaskakuje nowym singlem. Album zbliża się wielkimi krokami?

31 Sie 2017

don_diablo_new_remix_the_chainsmokers

Don Diablo jest jednym z najlepszych producentów Future House. Wraz z Oliverem Heldensem i Tchamim są nazywani królami tego właśnie gatunku. Sylwetki tego pana nie trzeba przedstawiać użytkownikom Essential Music, więc przejdźmy do konkretów.

Dziś, czyli 1 września wychodzi najnowsza produkcja Holendra zatytułowana “Don’t Let Go”. W tym utworze wokalnie udziela się Holly Winter, którego możecie kojarzyć ze współpracy z producentem o aliasie SNBRN. W porównaniu do większości utworów Dona, ten kawałek możemy zaliczyć do grupy tych “lżejszych”. Wolne tempo oraz aranżacja całej produkcji skłania do spokojniejszego przeżywania muzyki. Z resztą, posłuchajcie sami zapowiedzi:

Jak możemy zauważyć, okładka (obrazek poniżej) jest bardzo podobnie zrobiona do poprzedników “Don’t Let Go”. Mam na myśli tutaj “Save a Little Love” oraz “Momentum”. Czy to kolejny singiel zapowiadający pierwszy studyjny album Dona Diablo? Według użytkowników portalu Reddita – tak, więc już od jakiegoś czasu wypisują swoje spekulacje na temat tracklisty nowego krążka Holendra.

Na dzień dzisiejszy nie znamy pełnego spisu utworów oraz daty premiery debiutanckiego krążka Dona. Na tę chwilę możemy cieszyć się premierowym “Don’t Let Go”!

P.S. Jak tylko utwór zostanie oficjalnie wydany, to pojawi się tutaj link do pełnej wersji.

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor