Don Diablo nie szczędzi muzycznych nowości. Nadchodzący album zapowiada się coraz ciekawiej!

5 Sty 2018

don-diablo-hk

Do premiery “Future”, czyli kolejnego już studyjnego albumu Don Diablo, zostały dosłownie tygodnie – wszak materiał ukaże się dokładnie 2 lutego. Poznaliśmy już kilka singli, które zapewne znajdą tam swoje miejsce. Mówię “zapewne”, bowiem oficjalna tracklista nadal nie została opublikowana, jednak osobiście wątpię, jakoby takie utwory, jak “Take Her Place”, czy “Momentum” miały tam się nie znaleźć.

Jednak czas mija nieubłaganie, więc siłą rzeczy światło dzienne muszą ujrzeć kolejne tracki autorstwa Holendra. Jednym z nich, będącym zapewne ostatnim singlem przed premierą “Future”, jest “People Say”, utrzymane w future bass’owych klimatach.

Data opublikowania utworu nie jest znana – mówiło się o 5 stycznia, jednak bardziej prawdopodobny jest 15 stycznia. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już na dniach!

https://www.youtube.com/watch?v=vyB0Bt6Wz30

Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek dla Hexagonians. Podczas trasy koncertowej po Azji, Don zaprezetnował kolejny utwór, tym razem zatytułowany “Somebody To You”. Tutaj także future bass’owa stylistyka.

https://www.youtube.com/watch?v=9o3bTRlMc08

Osobiście jestem bardzo ciekaw, w jaki sposób będzie przedstawiać się cały materiał. 11 miejsce w ubiegłorocznym plebiscycie DJ Mag Top 100 DJs wszak zobowiązuje do przygotowania bardzo dobrego materiału. Ale jak będzie naprawdę? Czas pokaże…

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor