Don Diablo odwołał swój koncert ForeverXL. Problemy osobiste i zawodowe!

25 Lut 2020

Mimo ogromnych budżetów, popularności i idących w parze możliwości – ostatecznie wszyscy jesteśmy ludźmi. Ostatnio doświadczył tego Don Diablo, który z przyczyn osobistych i zawodowych, musiał odwołać swój zapowiadany koncert ForeverXL. Artysta w kilku słowach wyjaśnił o co chodzi, przeprosił wszystkich fanów i zapowiedział, że wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.

Don Diablo nie zdążył ukończyć nowej płyty

Koncert ForeverXL, który miał się odbyć 9 maja w Ziggo Dome w Amsterdamie, był zapowiadany jako jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Z myślą o tym evencie, Don zniknął na jakiś czas z social media i rozpoczął prace nad nowym albumem. Jednak plany to jedno, a życie to drugie i okazało się, że prywatne i zawodowe problemy uniemożliwiły dotrzymanie grafiku prac, a tym samym ukończenie płyty w zakładanym terminie. Producent postanowił poinformować fanów o tych nieprzewidzianych okolicznościach, które spowodowały odwołanie koncertu ForeverXL.

ZOBACZ WIĘCEJ

Don Diablo: "Przystawili mi pistolet do głowy". Niesamowity wywiad cz. 1

“Przepraszam, że na trochę zniknąłem. Wracam z szybką informacją: przenoszę mój koncert ForeverXL w Ziggo Dome z 9 maja na inną datę (zostanie ogłoszona). Z powodu kilku nieprzewidzianych problemów dotyczących mojego życia prywatnego oraz kariery, nie zdołam w porę ukończyć albumu ‘Forever’ i filmu dokumentalnego, które zagwarantowałyby wysoką jakość koncertu, którą chcę dostarczyć fanom. Ostatnio zdałem sobie sprawę, że czasem trzeba zrobić krok w tył, aby ruszyć o dwa kroki do przodu. Ostatecznie jestem człowiekiem. W międzyczasie będę realizował koncerty i wydawał muzykę, która mnie pasjonuje. Muzycznie czuję większą inspirację niż kiedykolwiek wcześniej, a twórczo jestem gotowy by wkroczyć na nowy poziom. Z całego serca dziękuję moim wszystkim Hexagonians za wasze wsparcie i zrozumienie, obiecuję że warto poczekać” – Don Diablo

Plany to jedno, a życie to drugie

Tym co miało sprawić, że koncert ForeverXL będzie tak wyjątkowy, miałby być materiały z nowego albumu “Forever”, a także film dokumentalny. Brak tych dwóch kluczowych elementów, spowodował przeniesienie wydarzenia na inny, jeszcze nie ogłoszony termin.

ZOBACZ WIĘCEJ

Don Diablo zagrał na weselu. Szalony weekend w Amsterdamie!

Don przeprosił wszystkich fanów za zaistniałą sytuację, a nieco więcej powiedział w relacji na Insta Stories. Producent w ciągu najbliższych kilku tygodni, będzie wydawał nową muzykę i zapewne będą to single z nadchodzącego albumu. Niezależnie od tego co się dzieje, mamy nadzieję, że Don upora się z problemami i zaserwuje Hexagonians, to co od początku miał w swoich ambitnych planach.

Don Diablo – Survive ft. Emeli Sandé, Gucci Mane

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.