Don Diablo potwierdził powrót Swedish House Mafii? Coraz gęstsza atmosfera!

23 Mar 2018

Do transmisji z Ultra Music Festival dzielą nas już tylko godziny! Tym samym, już niedługo poznamy odpowiedź na pytanie, jaką niespodziankę przygotowali dla nas organizatorzy. Oczekiwania są bardzo wysokie, bo każdy z popularniejszych scenariuszy zakład powrót legend, czy to Swedish House Mafii, czy to Daft Punk. Co ciekawe, organizatorzy trzymają buzię na kłódkę, ale za to kolejni artyści dokładają swoją cegiełkę do budowania napięcia.

Najpierw padły słowa Hardwella, który stwierdził, że Swedish House Mafia wystąpi na UMF, a teraz swoje “pięć groszy” dołożył Don Diablo. Holender opublikował na swoim Twitterze wpis, który albo jest oczywistym żartem, albo zwiastuje powrót szwedzkiego trio.

“Ciekawe czy Swedish House Mafia zagra nowy utwór podczas występu na Ultra w ten weekend” – Don Diablo

Nieco bardziej oczywiste, humorystyczne podejście zaprezentował Henry Fong, który publicznie obiecał, że jeśli SHM wróci, to zetnie włosy i wskoczy nago do basenu. Chwilę później zaczął się zastanawiać, a co jeśli…

“Jeśli Swedish House Mafia wróci, to w tym tygodniu ogolę się na łyso i wskoczę nago do hotelowego basenu” – Henry Fong

“Kurde, a co jeśli to się naprawdę stanie lol” – Henry Fong

Na szczęście coraz bliżej do rozwiązania zagadki i końca spekulacji na temat “niespodzianki” ze strony organizatorów Ultra Music Festival. Jeśli zastanawiacie się, gdzie śledzi relację z UMF, to zapraszam na EssentialMusic.TV, gdzie znajdziecie stream oraz czat!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.