Nowa składanka Don Diablo jest już dostępna na Spotify. Przedsmak nowego albumu!

14 Sty 2018

Niewiele ponad tydzień temu wspominałem na łamach naszego portalu o kolejnych zapowiadanych nowościach od Don Diablo, który już niebawem ma zaprezentować światu swój trzeci studyjny album o nazwie “Future”. Na warsztacie były wtedy bowiem dwa nieznane kawałki, z którego jeden miał ukazać się na rynku jeszcze przed premierą płyty, jednak ostatecznie nie pojawiła się żadna oficjalna informacja odnośnie utworu “People Say”.

Jeśli jednak ktoś myślał, że to jedyna rzecz, którą uraczy nas sympatyczny Holender przed wydaniem krążka, to jest w grubym błędzie, bowiem wczoraj na Spotify pojawiła się składanka, nosząca tytuł “Reconstructions”. Pragnę jednak ostudzić emocje licznych Hexagonians – nie jest to nowy materiał, a zbiór praktycznie wszystkich remiksów, które wyszły spod ręki Dona od momentu, kiedy ten zaczął produkować Future House.

Miło wrócić do starych, dobrych produkcji artysty, które niewątpliwie zbudowały bardzo mocną pozycję Holendra na scenie muzyki elektronicznej. “Reconstructions” jest ku temu doskonałą okazją, szczególnie że premiera “Future” nadchodzi wielkimi krokami!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor