Don Diablo zapowiada światową trasę koncertową oraz album!

16 Wrz 2016

don-diablo-dzien-ojca-newsDon Diablo nie zwalnia tempa ani na moment. Pomiędzy produkcją kolejnych hitów, a prowadzeniem jednej z mocniejszych wytwórni klubowych ostatnich miesięcy, czyli Hexagon, Holender zamierza zakończyć rok z jeszcze większym przytupem. Zaraz po guestmixie na antenie SLAM! – Don Diablo zapowiedział kolejny ważny rozdział w jego życiu.

Holenderski producent podzielił się szczegółami dotyczącymi nadchodzącego światowego tournee. Wzrost popularności Don Diablo wśród fanów muzyki elektronicznej, wydawanie kolejnych hitów zdobywających parkiety oraz sceny festiwalowe na całym świecie, utwierdziły nas, że ogłoszenie światowej trasy koncertowej to tylko kwestia czasu. Jednak to nie wszystko – Holender zdradził, że pracuje nad nowym albumem.

W czasie, kiedy muzyka elektroniczna zaczęła tracić reputację ze względu na zarzucany jej brak kreatywności – czego potwierdzeniem są niektórzy artyści reprezentujący ten nurt – Don Diablo pomaga w ponownym kształtowaniu przemysłu, dzięki jego charakterystycznym dźwiękom i muzycznej wizji. Również dlatego fani mają duże oczekiwania wobec zapowiedzianego albumu oraz światowego touru.

Wszystko, na co czekali już wkrótce stanie się rzeczywistością. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach prac dotyczących światowego tournee Dona. Kto wie, może znów będziemy mieli możliwość usłyszeć go w Polsce?

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.