Don Diablo stworzył piosenkę do filmu “Kill Switch”!

29 maja 2017

don_diablo_new_remix_the_chainsmokers
Artysta EDM i film Science Fiction? Czy takie połączenie jest możliwe? Don Diablo udowadnia, że tak. Po ostatnim występie na We Are The Future udowodnił, że nie tylko jest sympatycznym człowiekiem, ale również wszechstronnym producentem!

Holenderski producent stworzył kawałek do filmu sci-fi “Kill Switch” o nazwie “Echoes”. Nie jest to kolejny utwór w stylu Future House, do jakiego zdążył nas przyzwyczaić, a elektronika pełną gębą. Na pierwszy plan wysuwa się typowo rockowa perkusja i przyjemna “kosmiczna” melodia, wraz z ujmującym wokalem, tworzą ociekającą klimatem całość.

Sam producent opisał to w ten sposób:

“Kiedy poproszono mnie o stworzenia motywu przewodniego pierwszego filmu Science Fiction ngarnego w Amsterdamie, natychmiast się zgodziłem. Projekt ciągnął się przez 6 lat, więc chciałem się do tego przyłożyć, a także mieć okazję pokazania swojej innej, bardziej osobistej strony. Po kilku rozmowach z reżyserem Timem Smitem, na kilka dni zamknąłem się w studiu i w końcu wyszedłem z “Echoes”. Chociaż stworzyłem ten numer na potrzeby filmu, aktualnie ma specjalne miejsce w moich setach. Utwór zostanie dodany także do nadchodzącego albumu. Teraz jednak koncentruję się na filmie, ponieważ jest istotną częścią finalnego projektu. W teledysku możecie zobaczyć małą zapowiedź nadchodzących występów. “

Całość robi piorunujące wrażenie. Miejmy nadzieję, że “Echoes” to nie ostatnia taka piosenka w dyskografii Dona Diablo!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.