Don Diablo świętuje urodziny remixem utworu “Birthday”. Idealny tytuł!

28 Lut 2020

Wczoraj świętowaliśmy czterdzieste urodziny Don Diablo. Aż ciężko uwierzyć tę liczbę, bo właściciel wytwórni Hexagon wygląda niezwykle młodo. Dla wszystkich czas płynie nieubłaganie, więc jedyne co nam pozostaje to jak najlepiej go wykorzystać i cieszyć się z chwil radości. Don postanowił uczcić swoje urodziny premierą remixu utworu o wymownej nazwie “Birthday” autorstwa Anne-Marie. Kawałek ukazał się o północy, a więc już teraz możemy przesłuchać jego pełną wersję!

“Birthday” w remixie Don Diablo

Na profilu Don Diablo na Instagramie pojawił się filmik, w którym producent podziękował wszystkim za życzenia i jednocześnie zapowiedział premierę swojego nowego utworu. Tym razem chodzi o remix utworu “Birthday” Anne-Marie, który biorąc pod uwagę okazję, nie mógł mieć lepszego tytułu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Don Diablo odwołał swój koncert ForeverXL. Problemy osobiste i zawodowe!

“To moje urodziny! Zostawcie 🎉 jeśli to czujecie! Ten remix dla niesamowitej Anne-Marie będzie dostępny o północy” – Don Diablo

Artysta ponownie zabiera nas do świata swoich szalonych, future house’owych dźwięków. Don idealnie zachował balans pomiędzy radiowym brzmieniem, a swobodą tworzenia. Kawałek momentalnie wpada w ucho, ale jednocześnie nie wydaje się tandetny. Myślę, że to mocny kandydat do radiowych list przebojów.

“Birthday” w remixie Don Diablo jest już dostępne na wszystkich platformach streamingowych. W momencie publikacji newsa, na YouTube dostępny jest jedynie automatycznie opublikowany klip.

Anne-Marie – “Birthday” (Don Diablo Remix)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.