Don Diablo – Tonight | 26.02.2016

4 Lut 2016

don-diablo-tonight-zapowiedz

Przez ostatnie 3 lata, Don Diablo ciężko pracował na swój sukces. Co prawda, produkuje muzykę znacznie dłużej, ale dopiero teraz trafił swoim stylem w gusta fanów na całym świecie. Można by dojść do wniosku, że Don celowo obrał bardziej komercyjny kierunek, ale tak nie jest. W jednym z wywiadów wyznał, że część utworów, które teraz podbijają listy przebojów, zrobił dobrych kilka lat temu. W owym czasie żadna wytwórnia nie była nimi zainteresowana. Teraz nie musi się o to martwić, ponieważ otworzył własny label – Hexagon, który odpowiada za jego najnowsze produkcje.

Na facebookowym profilu Don Diablo pojawiła się krótka zapowiedź nowego utworu. Nosi on nazwę “Tonight” i jest dokładnie tym, czego oczekują fani Holendra. Mieszanka dźwięków Future House i House w najlepszym wydaniu. Mam wrażenie, że jest to pewien kompromis pomiędzy standardowym stylem Dona i jego VIP remixami. Premiera zapowiedziana jest na 26 lutego!

https://www.facebook.com/OfficialDonDiablo/videos/10156503102840298

Dłuższy fragment utworu możemy usłyszeć podczas 53 epizodu Hexagon Radio.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.