Don Diablo – Wzruszający filmik wspierający walkę z rakiem

30 Sie 2015

don-diablo-rak-walka-news

W świecie EDM jest wiele niezwykłych osobistości. Z jednej strony wiadomo, że liczy się muzyka, ale czy nie jest ważne kto ją tworzy? Prowadząc tę stronę przekonałem się, że nie każdy producent, to pusty efekt potężnego marketingu. Przykład? A chociażby wywiad ze Steve Angello, który cieszył się olbrzymią popularnością na Essential Music. Podobnie było ze wzruszającym wpisem o Don Diablo, który podczas jednego z epizodów Hexagon Radio opowiedział o śmierci swojego ojca. Wtedy Don napisał piosenkę, która stała się głównym motywem kampanii walki z rakiem w Holandii. Tym razem na jego profilu Facebook pojawił się krótki filmik. Ukazuje on prywatne nagrania Don Diablo na których widać ostatnie chwile, które spędził z umierającym na raka ojcem. Podczas jednej z rozmów usłyszał od niego:

“Życie jest krótkie. Kończy się zanim się zorientujesz. Upewnij się, że niczego w tym życiu nie żałujesz.”

Celem kampanii jest zbiórka pieniędzy na walkę z rakiem. Akcję można wesprzeć poprzez zakup t-shirtu z napisem “We Can Beat It Together”. Poniżej znajdziecie link do sklepu oraz omawiany filmik.

Sklep: Represent.com

Never stop fighting for a better future.

Posted by Don Diablo on 26 sierpnia 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.