Don Diablo zagrał Essential Mix w BBC Radio 1!

18 Kwi 2017

don-diablo-rak-walka-news
Essential Mix to cotygodniowa audycja promująca topowych artystów z całego świata. Każdy, niezależnie od gatunku może zaprezentować swój mix. Wystąpili tam między innymi Eric Prydz, Justice, czy Deadmau5. Udział w tej audycji to niewątpliwy wyznacznik prestiżu dla artysty, oraz niewątpliwa przyjemność dla słuchaczy.

Do tego zacnego grona dołączył Don Diablo. Holenderski DJ zagrał swoje największe przeboje, a także piosenki, które nie są znane szerszej publiczności. Trzeba przyznać, że Don idealnie wpisał się w koncepcję audycji, prezentując m.in. “Helix” Justice w swoim własnym remixie. Nie zapomniał także o starszych fanach puszczając “Animale” czy “Disco, Disco, Disco”. Nowi wielbiciele nie zostali odesłani z kwitkiem za sprawą “Chemicals” i “AnyTime”!

Don Diablo spisał się na medal. Dla wielu słuchaczy może wydawać się, że popularny “Diabełek” to tylko Future House, nic bardziej mylnego. Swoim Essential Mixiem przypomniał i udowodnił, że posiada bogate portfolio składające się z autorskiej twórczości i remixów dla innych artystów w różnych gatunkach. 26 maja w warszawskiej Progresji będziemy mogli sami na własnej skórze doświadczyć znakomitych umiejętności DJ-skich za sprawą cyklu imprez We Are The Future, gdzie zagra wspomniany Don Diablo, a także Brooks, Matt Nash i inni! Bilety do nabycia na tej stronie: nitehype.com

Poniżej możecie usłyszeć omawiany Essential Mix:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.